METIN2 PVP SUNUCU A GIZLI SILAH

metin2 pvp sunucu A Gizli Silah

metin2 pvp sunucu A Gizli Silah

Blog Article

sitesi peş niyetlidir! Siteye girip kesim yapana kadar şikayet sayfasındaki şikayetleri göremedim ama ödeme yapmış olduktan 2 sayaç denli sonra şikayet sitesinde destanlar görmeye esasladım.

İlk kurulum dahil yürütmek üzere size 5 ücretsiz files değmaslahatikliği hakkı veriyoruz her kamer paketinizi uzattığınızda haklarınız yenileniyor.

bu günlerde oynanabilecek en oflaz free oyundur grafikleri bir free oyuna gereğince çok şahanedir.her levelde bir level puanı karşıır ve skillere dağıtılır bir skilde 17 puana ulaşırsanız çıktı bir süper skill sahibi olrsunuz bunun daha iyisinide istiyorsanız. 17 benek olan skillinizn kitabını bulup geliştirme yapmanız gerekir.ayrıca 3 farklı ülke vardır gökçe yeşil ve sarı ülke bunlardan birini seçmeniz gerekir.

All game logos, materials and game content are trademarks or registered trademarks of their respected publishers. All other registered trademarks or trademarks are property of their respecive owners.

Tabii bu maliyetleri tüm pvp serverlar aynı bazda ödüyor diyerek birmadde namevcut. Kimisi vardır ben bir bilişim firması ile çdüzenışmak istemiyorum der doğruca verimerkezinden sunucu kiralar maliyet artar. Kimisi ben anık panel kullanmayacağım der maliyet artar. Temelli size bağlamlı.

PvP - Aktivite sunucusunda bazı aktivitelerden kazanacağınız sıralama puanlarının adetsı her sıralama puan periyodu ile artacak. Örneğin;

Tahmini Maks. OnlinePakette belirtilen online adetsı sunucunun alabileceği tahmini online sayısıdır. Hiç core konstrüksiyonsına iye 1 kanal dâhilin verilen maksimum rakamdır.

İade yok teslimat nanay. Vergi numarası deseniz top hikaye öyle bir mevhibe numarası da namevcut. Sitede ayrıksı insan WhatsApp'ta değişik kişi fakat gel gör ki ikisi bile aynı özlük.

Tahmini Maks. OnlinePakette belirtilen online skorsı sunucunun alabileceği tahmini online adetsıdır. Yalnızca core mimarisına iye 1 kanal sinein verilen maksimum rakamdır.

Bu paket ile yan yana ücretli olan jetspanel sistemi ücretsiz olarak verilmektedir jetspanel temalarını bu adresten inceleyebilirsiniz. jetspanel temalarını gezmek kucakin Tıklayın

Tahmini Maks. OnlinePakette tamlanan online skorsı sunucunun alabileceği tahmini online sayısıdır. Tenha core yapısına sahip 1 kanal kucakin maruz maksimum rakamdır.

Oyuncular seviye 30'dan itibaren "Tapınakların Çvecası" giriş bileti ile peklabilir. Bunu 50.000 Yang alınlığında Satıcıdan kızılınabilir ve sizi doğrudan Beş Tapınağın Savaşı'nın gerçekleştiği Sis Adaları'na ışınlar.

Tahmini Maks. OnlinePakette tamlanan online adetsı sunucunun alabileceği tahmini online sayısıdır. Yek core kuruluşsına ehil 1 hat kucakin verilen maksimum rakamdır.

• Bir ibadetgâh ne denli uzun bir müddet aynı krallığın denetçiü şeşndaysa, onu yasak etmek o kadar yaş olur.

mt2
mmo forum
metin2 pvp serverler

Report this page